KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15628463

nr 1562 8463

Kerstin von Post, tillskriven, Madonna. Ej signerad. Olja på duk, 58x50 cm, yttermått inklusive ram: 68x60 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 11 september 2023
kl 18:31:24